fbpx

Gıda Güvenliği

Sertifikalı ürünler ile içiniz rahat etsin

Gıda güvenliği ve insan sağlığı engurme.com’un öncelikli ilkelerinden biridir. engurme tarafından satışa sunulan her ürün ulusal ve uluslararası sertifikasyon kuruluşları tarafından onaylanarak verilmiş sertifikalara sahiptir. Sofralarınıza engurme lezzetleri sunarken bizim içimiz oldukça rahat sizin de içiniz rahat etsin.

Her doğal, sağlıklı değildir !

Her yerde birçok marka ürünün üzerinde organik, diğerinde doğal yazıyor. Günümüzde sağlıklı beslenmenin öneminin bilincinde varan tüketicilerin dikkatini çekmeye yönelik bu söylemlerin hangisi ne kadar doğru bunu biliyor musunuz? Üzerinde her organik veya doğal yazan ürünün gerçekten organik veya doğal özellikle de sağlıklı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

 

Pazarlarda önüne gelen organik veya doğal olmadığı halde ürünlerini böyleymiş gibi piyasaya sürmektedir. Bir ürünün bu vasıfları taşıması için gerçekten belli kriterlere göre yetiştirilmesi, işlenmesi ve paketlenmesi gerekir. Bu kriterleri sağlamayan hiçbir ürün sandığınız gibi organik veya doğal olma özelliğini kaybeder. Ayrıca hijyen kurallarına uymadan üretilmesiyle de sağlıksız olma riski çok yüksektir.

Engurme özenle seçer, garanti eder...

Satın alacağınız her ürünün doğal – organik ve sağlıklı olarak sofranıza sunulduğunu garanti ediyoruz.

Engurme olarak her bir ürünü gıda mühendislerimizin kontrolleri ile belirlediğimiz sıkı gıda güvenliği protokollerinden geçiriyor ve tedarikçi üretici firmalardan srtifikalarını talep ediyoruz. Bu protokoller ile örtüşen ürünleri sizin için özenle seçiyoruz ve aracısız olarak doğrudan sizlere sunuyoruz.