fbpx

Hakkımızda

En gurme Nedir ?

Aslında bu sorunun cevabını adımızda “Engurme” .  Peki neden engurme dedik. Öncelikle gurme nedir onu irdelemek gerekir. 

Gurme; lezzeti keşfetmiş, damak tadına sahip kişi” ve “yemesini bilen” anlamına gelir. Yani bir gurme iyi ve kötü lezzeti birbirinden ayırabilir, “yiyeceklerini zekice, ince bir zevkle seçer.” Gurmelik; zeki, duyarlı, olgun, dengeli zevkli insanlara mahsus bir özelliktir, genelde yemek kültürü yüksek, yeme içme adabına hakim, sadece yemeyi değil bir nebze mutfak işlerini de bilen kişilere ait bir özelliktir.

İşte engurme.com’u bu tanımdan yola çıkarak var ettik. Yaşamak için değil yemek için yaşayanların sofralarına gurme lezzetleri sunmak için tüm ürünlerimizi uzman bir şef titizliğiyle sizler için seçtik.

Zaten gurme bunca özelliği içinde barındırıyorken üstüne üstük neden “En” diyerek gurmeyi böylesine pekiştirdik? Çünkü hayatta her şeyin Enleri olduğunu biliyoruz. Bizde bu yola çıkarken bu işin “Eni” olmak için bir hayal kurduk. Sofralarınız vazgeçilmezi olmak için her şeyin sadece enlerini bir araya getirdik.

“Çünkü ne yediğinizi çok önemsedik.”

Sofralarınıza her şeyin enlerini sunmak için; En iyi üreticilerin en iyi ürünlerini sizin için seçtik. Her yerde bulamayacağınız En özel lezzetleri sizin için engurme.com’da bir araya getirdik.

En doğal haliyle tarladan Sofranıza...

Ne yediğine önem veren yemek yerken kendi ve yakınlarının sağlığına dikkat edenlerden olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Tamamen doğal ürünleri tercih ediyorsanız engurme ürünleri sizin için en doğru seçim çünkü kendi tesislerimizde ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra titizlikle seçtiğimiz en iyi üreticilerin ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ile belgelenmiş  % 100 doğal olduğundan emin olduğumuz ürünlerini sofralarınıza sunuyoruz.

En organik olması çok önemli...

Organik gıda, en basit anlatımıyla tarım ürününün işlenmesinde, yetiştirilmesinde hiçbir kimyasal madde kullanılmayışıdır. engurme.com ‘da üretici firmalardan tedarik ederek satışa sunduğumuz organik gıda sınıfına giren ürünlerin bu özellikleri taşıyıp taşımadığını kontrol ediyor, tedarikçilerden ürüne ait sertifikalarını talep ediyoruz. Ayrıca kendi tesislerimizde organik gıda olma özelliklerini taşıyacak şekilde üretimlerimizi gerçekleştiriyor, ürünlerimizi gerekli geçirdikten sonra satışa sunuyoruz. 

Hem en güvenilir hem de lezzetli olmak işte bütün mesele bu...

Hani derler ya “Yemediğimizi, yedirmeyiz” diye. Sağlığı ve lezzeti, doğrudan ürettiği ve üretici firmalardan tedarik ederek doğrudan aracısız şekilde satışa sunduğu ürünlerinde birleştiren engurme.com ‘un en önemli ilkelerinden biri; engurme, Türk Gıda Kodeksi’ne ve Türk standartlarına uygun olarak üretilmiş kalite ve hijyen standartlarına uygun ürünleri sofranıza sunduğunu garanti eder.   engurme.com ürünlerinin tüm kalitesini ve güvenirliğini ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip belgelerle de kanıtlıyor.

Tüm Sertifikalar için tıklayın…

Ağzınıza layık en özel lezzetler sadece engurme.com'da

engurme.com geniş ürün yelpazesi ile organik ve doğal ürünleri doğrudan üreticiden tüketiciye sunmasının yanı sıra Siz herşeyin en iyisine ve en özeline layıksınız” sloganıyla her yerde bulamayacağınız en özel lezzetleri beğeninize sunar.