fbpx

Tesislerimiz

Doğrudan Üreticiden, Tüketiciye

Engurme.com yarım yüzyıla yakın geçmişe sahip Aydın Grup’un en genç iştiraki olan Anatolia Konservecilik Tarım Ürünleri Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. nin tescilli bir markası olarak kurulmuştur. 4000 m² kapalı 8000 m² açık alana sahip son teknoloji makine parkuru ve üretim hattına sahiptir. Uluslararası kalite sertifikasyon kuruluşları tarafından denetlenmiş ve onaylanmıştır.

engurme.com üzerinden satışa sunduğumuz hisarönü, delichef, ellenwell’s markalı ürünlerimiz hasat zamanında kendi bahçelerimizden toplanan mahsüller ile üretilmektedir. Anatolia Tarımcılık tesislerine ulaşan mahsuller yıkama/ayıklama gibi ön işlemlerden geçirilir. Özenli bir üretim sürecinden geçtikten sonra kalite kontrolleri Uzman gıda mühendislerimiz tarafından yapılır. Ürünlerimiz içerisine, tatlandırıcı veya koruyucu herhangi bir katkı maddesi eklenmeden ambalajlanır ve satışa sunulur..

Tedarikçilerimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Organik ve doğal gıda tedariğinde tercih edilen bir marka olma yolunda adım adım elirliyoruz. Yerel üretimi, sürdürülebilir tarımı desteklerken insan sağlığınıda korumaya da kararlıyız.
Tarladan sofranıza, doğrudan üreticiden tüketiciye ilkemiz, tedarikçi seçimimizde büyük rol oynuyor. Bu çerçevede engurme sektöründe lider, güvenilirliğini kanıtlamış üretici firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır.